Фільми онлайн
Гамсун (1996)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Гамсун (1996) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Гамсун (1996) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Гамсун (1996)
Історія непростий сімейного життя видатного норвезького письменника і його дружини, колишньої актриси, Марії, розказана на тлі політичних подій кінця 30-х - початку 50-х, коли Гамсун з володаря дум і гордості нації перетворився на зрадника і був підданий остракізму. Як відомо, письменник симпатизував нацистам під час війни, за що був притягнутий до суду і засуджений за зраду батьківщині.
 

Дивитися онлайн фільм Гамсун (1996) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Гамсун (1996)
vod.com.ua © 2018.