Фільми онлайн
Ковбойши і ангели (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Ковбойши і ангели (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ковбойши і ангели (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ковбойши і ангели (2012)
Стрічка розповідає історію Іди, сміливою і впертою молодої дівчини, яка марить знайти свого батька, учасника родео. І поки вона перебуває в його пошуках, то знайомиться з Прихильницями Родео, групою молодих жінок-учасниць родео під керівництвом Теренси Паркера. З вродженим талантом Іди триматися в сідлі, Теренс бере її в ряди своїх новобранців. Щиро прийнята своєю новою «сім'єю», Іда знаходить своє покликання, яке визначає її долю, і, звичайно, це допомагає їй знайти свого батька, якого вона так шукала».
 

Дивитися онлайн фільм Ковбойши і ангели (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ковбойши і ангели (2012)
vod.com.ua © 2018.