Фільми онлайн
Сингулярність (2017)
HD
багатоголосий закадровий
Дивитися онлайн!

Сингулярність (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Сингулярність (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Сингулярність (2017)
У 2020 році глава компанії VA Industries, найбільшої в області робототехніки, являє світові своє останнє винахід - комп'ютер «Кронос», який повинен покласти край війнам в усьому світі. «Кронос» швидко розуміє, що головна загроза миру на Землі - самі люди, і запускає програму по знищенню людства. 97 років тому невелика група тих, що вижили людей все ще ховається від армії роботів. Підлітки Ендрю і Калію об'єднуються в пошуках нового світу, де, за чутками, люди живуть, не побоюючись роботів.
 

Дивитися онлайн фільм Сингулярність (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Сингулярність (2017)
vod.com.ua © 2018.