Фільми онлайн
Мене звуть Ленні (2017)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Мене звуть Ленні (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Мене звуть Ленні (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Мене звуть Ленні (2017)
Ленні Маклін ріс в несприятливій обстановці - вітчим постійно бив і принижував хлопчика. Вже дорослим він все ніяк не може звільнитися від примар минулого і вихлюпує дитячі образи у вуличних бійках. А махати кулаками у Ленні виходить дуже добре, і він вирішує брати участь у підпільних боях.
 

Дивитися онлайн фільм Мене звуть Ленні (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Мене звуть Ленні (2017)
vod.com.ua © 2018.