Фільми онлайн
Напролом (2011)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Напролом (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Напролом (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Напролом (2011)
Орбітальна станція MS1 - найбільша космічна в'язниця, де в анабіозі містяться тисячі небезпечних злочинців. Ходять чутки, що над зануреними в штучний сон в'язнями проводяться протизаконні експерименти. З розслідуванням на станцію відправлена комісія на чолі з Емілі Уорнок, дочкою президента США.

Несподівано ситуація виходить з-під контролю, і вся станція виявляється захоплена кримінальниками. Спецагент Сноу, несправедливо звинувачений у державній зраді, отримує завдання проникнути в саму неприступну в'язницю у Всесвіті і врятувати Емілі. Це його єдиний шанс повернути собі добре ім'я і отримати свободу.
 

Дивитися онлайн фільм Напролом (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Напролом (2011)
vod.com.ua © 2018.