Фільми онлайн
Підземелля драконів 3: Книга заклинань (2012)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Підземелля драконів 3: Книга заклинань (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Підземелля драконів 3: Книга заклинань (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Підземелля драконів 3: Книга заклинань (2012)
2000 років тому могутній чаклун Нагрул, вселявший в людські серця страх і відчай перед лицем смерті продав свою душу Демону, щоб його повний ненависті дух вижив, коли його тіло помре. У болісному ритуалі, вірні слуги зробили зі шкіри мага сторінки, з роздроблених кісток зробили обкладинку, а його мертвої кров'ю написали Книгу Заклинань. Будь-який прочитав її, або втрачав розум, або, засліплений темними знаннями, вставав на бік Зла. Стрімко зростаюча армія темряви підкорювала все нові і нові території, слідуючи повчанням свого господаря, сіючи хаос і руйнування.

На боротьбу зі Злом став Орден Лицарів Нового Сонця. Чистота їхніх сердець була так велика, що Співала - бог світла, дарував їм могутні амулети, з допомогою яких воїнам вдалося розбити величезну армію ворога. Але вірні служителі Нагрула встигли заховати книгу. І ніхто з ордену не міг знайти її. Поступово пошуки припинилися. Запанувала світ швидко стер в пам'яті людей темні часи. Але слуги Нагрула тільки й чекали слушного моменту...
 

Дивитися онлайн фільм Підземелля драконів 3: Книга заклинань (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Підземелля драконів 3: Книга заклинань (2012)
vod.com.ua © 2018.