Фільми онлайн
Справа «Кінгс Бей» (2017)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Справа «Кінгс Бей» (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Справа «Кінгс Бей» (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Справа «Кінгс Бей» (2017)
Журналістка великої норвезької газети отримує матеріали від анонімного джерела, які можуть пролити світло на трагічні події на шахті «Кінгс Бей», що стали причиною одного з найбільших політичних скандалів в історії Норвегії. Але чи справді за всім стоїть політика? Це і вирішує з'ясувати Гарриета Гансен, почавши своє журналістське розслідування, яке швидко привертає до себе увагу спецслужб.
 

Дивитися онлайн фільм Справа «Кінгс Бей» (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Справа «Кінгс Бей» (2017)
vod.com.ua © 2018.