Фільми онлайн
Копи в глибокому запасі (2010)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Копи в глибокому запасі (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Копи в глибокому запасі (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Копи в глибокому запасі (2010)
Нью-Йоркські детективи Аллен Гембл і Террі Хойтз ведуть поліцейську бухгалтерію. Гэмблу така робота в радість, Хойтзу - покарання. Коли напарникам випаде шанс вийти з тіні - прийти на допомогу своїм кумирам, детективам Дэнсону і Манцетті - стане ясно, що в бухгалтерію Гэмбла і Хойтза заслали не дарма...
 

Дивитися онлайн фільм Копи в глибокому запасі (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Копи в глибокому запасі (2010)
vod.com.ua © 2018.