Фільми онлайн
12 подвигів Астерікса (1976)
-
Дивитися онлайн!

12 подвигів Астерікса (1976) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал 12 подвигів Астерікса (1976) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал 12 подвигів Астерікса (1976) онлайн
50 рік до нашої ери. Великому Юлію Цезарю гірше гіркої редьки набридли маленька галльская село, її веселі і непокірні мешканці та їх чарівне зілля. Як знати, може бути вони і справді боги? Але Цезар не був би Цезарем, якби примирився з подібною єрессю.

Він вирішує дати Астеріксу і його друзям дванадцять завдань, виконати які не під силу жодному смертному. Сказано-зроблено. Звичайно, часи Геркулеса давно пройшли. Але при чому Геркулес, якщо є Астерікс і Обелікс?

Саме їм вождь села Жизнестатистикс і доручає прийняти найясніший виклик. Друзям же тільки того і треба - адже пригоди тривають, а значить веселе життя забезпечена!

12 подвигів Астерікса (1976) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
12 подвигов Астерикса сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.