Фільми онлайн
Служителі закону (1998)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Служителі закону (1998) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Служителі закону (1998) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Служителі закону (1998)
Літак, що перевозив ув'язнених, терпить аварію і здійснює вимушену посадку. Скориставшись ситуацією, з-під конвою біжить особливо небезпечний арештант - колишній секретний агент, звинувачений у вбивстві двох інших агентів. Але не тільки поліція і група Джерарда йдуть по його сліду; втікач представляє інтерес і для декого ще. Він занадто багато знає, і цей дехто бажав би його прибрати...
 

Дивитися онлайн фільм Служителі закону (1998) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Служителі закону (1998)
vod.com.ua © 2018.