Фільми онлайн
Крижаний квітка (2008)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Крижаний квітка (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Крижаний квітка (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Крижаний квітка (2008)
Монарх поневоленого Юаньской імперією держави Корі вибрав і виховав хлопчиків для особистої варти, названої Конренве. З дозволу короля стражники жили в палаці, і завжди охороняли свого пана. Глава варти Хон-рим, користувався особливою прихильністю короля, чим викликав у королеви образу і ревнощі. Тим часом відносини між Корі і Юань загострилися.

Імператор Юань під приводом відсутності у трону Корі законного спадкоємця зажадав призначити наслідним принцом двоюрідного брата короля - Кенвона. Король, незважаючи на невдоволення високопоставлених чиновників, відкинув цю вимогу. Будучи нездатним на злягання з жінкою, він таємно наказав своєму коханцеві Хон-риму спати з королевою, щоб та змогла зачати дитя, яке дозволило б королю зберегти владу.
 

Дивитися онлайн фільм Крижаний квітка (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Крижаний квітка (2008)
vod.com.ua © 2018.