Фільми онлайн
Відроджений Адам (2008)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Відроджений Адам (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Відроджений Адам (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Відроджений Адам (2008)
У центрі історії доля єврея Адама Штейна, колишнього клоуна, який, опинившись у концтаборі, тільки тому не потрапив у газову камеру, що за наказом нацистів розважав перед смертю тисячі інших євреїв.

Після війни Адам, поміщений в психіатричну лікарню для жертв холокоста, намагається вижити, протистоячи навколишнього його божевілля...
 

Дивитися онлайн фільм Відроджений Адам (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Відроджений Адам (2008)
vod.com.ua © 2018.