Фільми онлайн

Військові фільми

Ця категорія користується популярністю серед глядачів різних вікових категорій і займає особливе місце серед сучасної кіноіндустрії. Фільми про війну займають досить велику нішу і їх вже давно можна вважати окремим, самостійним жанром. Хоча дані твори знімаються в основному в художньому жанрі, тим не менш, в їх основу найчастіше покладено реальні події, які відбувалися в різні періоди історії. А для того, щоб реальні історії брали більш яскравий і захоплюючий вид, режисери під час зйомок докладають титанічних зусиль.

Військові фільми дивитися онлайн

В даній категорії зібрані найкращі військові фільми 2017 року онлайн в гарній якості, а також твори попередніх років випуску. Це і фільми про бої в античні часи, такі як «Троя», «Одіссея». Не залишені без уваги і військові дії, які відбувалися в часи середньовіччя, коли хрестові походи збирали колосальні по тим часам армію для несення за допомогою вогню і меча релігії в мусульманські країни. Яскравим тому прикладом є кінострічка «Царство небесне», яка розповість історію про захист Єрусалиму під час нападу мусульманської армії.

Також є фільми про війну присвячені турецької кампанії, наприклад, «Турецький гамбіт» або ж про події часів революції – «Адмірал». Ну і найбільшу частину займають фільми про Велику вітчизняну війну. За післявоєнні роки було знято величезну кількість таких творів. Чого тільки вартий фільм «В бій йдуть одні старики», який, незважаючи на те, що існує вже більше сорока років, до цих пір користується широким попитом серед глядачів. З більш сучасних картин, які обов\'язково варто подивитися, обов\'язково потрібно відзначити «Одиничка», «Брестська фортеця», «Битва за Севастополь», «Сталінград», і це далеко не повний творів, які можна назвати шедеврами.

Також в цій категорії ви можете дивитися онлайн військові фільми новинки 2017 безкоштовно, такі як «З міркувань совісті» режисером якого виступає знаменитий Мел Гібсон, «Собібор» розповість про життя військовополонених часів другої світової війни. Фільм «Антропоїд» розповість захоплюючу історію про неймовірно складному завданні, яке отримала найкраща бойова група часів Великої вітчизняної війни, згідно з яким потрібно було знищити високопоставленого німецького офіцера, який керував захопленням Чехословаччини. Ця та інші картини чекають вас у цій категорії в будь-який час доби.
vod.com.ua © 2018.