Фільми онлайн

Фільми фентезі онлайн

Якщо ви все ще плутають цей жанр з фантастикою, то цей опис буде для вас дуже корисним. Незважаючи на співзвучну назву, фентезі фільми відрізняються від фантастичних тим, що вони відображають повністю вигаданий світ, який людство ніколи не зможе побачити крім як на своїх екранах. Іншими словами, картини жанру фантастика описують події, які теоретично можуть статися з людством, будь то відвідування нових планет або зустріч з інопланетянами. А почавши дивитися фентезі, ви переноситесь в дивовижний світ, сповнений магією, у якому живуть представники таких рас як ельфи, гноми, дроу, орки і навіть дракони. Найчастіше події, що розгортаються на екранах, переносять глядача у світ меча і магії, який по своєму технологічному розвитку нагадує наше пізнє середньовіччя, але при цьому за рахунок магії вдається робити немислимі по тим часам речі.

Фільми фентезі дивитися онлайн безкоштовно. Список кращих Фільмів без реєстрації в хорошій якості.

Яскравим прикладом є твір «Володар кілець», а також «Велика стіна», в якому головні герої ведуть боротьбу з навалою монстрів за допомогою різних технологій, неможливих у звичайному середньовіччя. Також трапляється і таке, що події розгортаються в звичному нам часу, наприклад одним з представників фентезі 2017 є фільм «Фантастичні тварини і де вони мешкають». Події розгортаються на початку двадцятого століття з якимсь Саламандером, який все своє життя займався вивченням магічних створінь. Але одного разу один з його вихованців виривається на волю в Нью-Йорку, і це загрожує великими проблемами всьому магічного співтовариства.

Крім того у нас ви зможете знайти і серіали фентезі, які розкажуть про вампірів, перевертнів, вовкулаків, демонів та інших подібних істот. Найчастіше головні герої займаються тим, що знищують зазначених тварин, але буває і так, що деякі з монстрів самі є головними дійовими особами. Наприклад у фільмі «Королева проклятих» головну роль отримав вампір Лестат, а в сазі «Сутінки» взагалі половина діючих осіб або вампіри, або перевертні. Однак якого б якості не виступали представники тих чи інших рас дивитися фільми фентезі онлайн завжди дуже цікаво, адже багатьом глядачам іноді так хочеться перенестися в такий казковий світ, в якому можна стати великим чарівником або борцем за справедливість разом з улюбленими героями.
vod.com.ua © 2018.